אודות

כבכיו של תינוק ביוצאו אל אוויר העולם כך  גם התפילה הראשונית. קול קדמוני, קדם שפתי הבוקע מגופנו בן התמותה. בין אם בדיבור, בשירה, בקריאה או בלחישה, בכוונת לב אילמת או בדקלום ספונטני, התפילה היא התנהגות אנושית בסיסית שאפשרית לכולנו.

בזמנים בהם קולות השנאה, האלימות, הפחד והגזענות נשמעים מכל עבר, “אוא – רדיו תפילות” היא תחנת שידור שמבקשת להשמיע את האנושיות שבנו וליצור ספרייה אוניברסלית של תפילות ובקשות הלב מכל קשת הדתות, האמונות, התרבויות והשפות. התחנה משודרת דיגיטלית 24/7 ברחבי הרשת. משאלתנו היא ליצור מאגר הולך וגדל של תפילות שישמש כמשפך ומגבר לכמיהות הלב ושישודר לכל  מי שרוצה להקשיב, בכל שעה ובכל מקום.

הגלריה עוצבה כמרחב מדיטטיבי, בית תפילה עתידני הפתוח לרשות הכלל, ובה ניתן לשמוע את זרם התודעה הקולקטיבית של התפילות שנאספו, להקליט תפילה אישית בתא ההקלטה הצמוד, או להשתתף באירועי התפילה והתוכן שמתקיימים בכל שבוע בחלל הגלריה.

אתם מוזמנים לבקר באתר התחנה, להקשיב לתכנים המוקלטים, ולהיות חלק מתחנת השידור למען כולנו, ללא הבדל דת, גזע, מין, מגדר, שפה וגיל. 

אודות גלריה שכטר

גלריית שכטר נוסדה בשנת 2015 ופועלת ליצירת רקמת חיבור בין גוף הידע היהודי לכוחה של האמנות.אנחנו מאמינים בעיקרון המחשבה הבוראת: אברא קדברא – “אברא כדיברא”. רעיונות גדולים, המצליחים לגעת בחומר החיים עצמו ולשנותו דרך פעולת האמנות.

שאיפתנו היא להיות מגבר תודעתי לקול אֲחֵרוּת, ולשמש קרקע פורייה ליוצרים.יות מקשת זהויות האמונה והמגדר. מקום המאפשר להם לצמוח, להזין ולהשמיע קולם וחזונם החוצה לעולם. הגלריה מונעת מתוך הנחת היסוד בה יצירת האמנות היא פעולה חיה בתוך מציאות החיים. עיקרון זה מתבטא במינוף קשרי הקהילה שהיא מקיימת לצד פעילות ענפה של אירועי תוכן, הרצאות ומפגשי אמנים המבוססים כולם על עיקרון הדיאלוגיות והלימוד בחברותא.

הגלריה מקיימת מחזור תערוכות רבעוני ומובילה תוכנית שהות בין-תחומית לאמנים.יות ואוצרים.ות שעיקרה העיסוק בנקודת ההיתוך שבין מדע, אמנות ורוח.